Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından Balıkesir'de faaliyetlerini sürdüren 279 spor kulübüne teşekkür belgesi gönderildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu adına Amatör Spor Kulüplerine verilmek üzere hazırlanan teşekkür belgeleri İlçe Müdürlerimiz tarafından takdim edildi.
Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, göndermiş olduğu tebrik belgesinde; “Amatör Spor Kulüplerimiz Türk Sporunun belkemiğidir, ruhudur. Sizlerin her yıl olduğu gibi 2019 yılında da, ülkemizin her köşesinde sporumuzu daha ileriye taşımak için canla başla çalıştığınızı biliyorum. Bu gayreti, heyecanı önümüzdeki yıllara ve gelecek nesillere aktararak; bu toprağın çocukları için bir okul, bir yuva olmayı sürdürmenizi temenni ediyorum. Bu vesileyle emekleriniz için teşekkür ediyor, 2020 yılında da başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.
Sporun tabana yayılmasında önemli bir rol oynayan, yapmış oldukları hizmetlerden ve değerli katkılarından dolayı kulüplere teşekkür eden İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, spor kulüplerinin desteklenmesine büyük önem verdiklerini belirtti.