BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL!

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca tüm Türkiye’de uygulanan Uyuşturucu ile Mücadele Ulusal Strateji ve Eylem Planı kapsamında Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerine yönelik “Bağımlılıkla Mücadele Farkındalık Eğitimleri” online olarak gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KÖY FIRININDA DART

  Avrupa Hareketlilik Haftası, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerle sürüyor. “Herkes için Spor, Her Yerde Spor” sloganıyla İvrindi ilçesi Ayaklı köyünde düzenlenen köy fırınında dart etkinliğinde çocukların mücadelesi renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku

  26-27 EYLÜL HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  26-27 Eylül 2020 Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  BALIKESİR'DE AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  Balıkesir'de Avrupa Spor Haftası kapsamında "Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri" etkinliği 50. Yıl Parkında yapılan açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Avrupa Spor Haftası, 23-30 Eylül tarihlerinde 81 ilde olduğu gibi Balıkesirde’de çeşitli etkinlikler ile kutlanacak.

  Haberi Oku

  ARICIOĞLU’NDAN BALIKESİRSPOR YÖNETİMİNE ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, olağan kongrede işbaşına gelen Ümit Aslan ve yönetimine şube müdürleriyle birlikte ziyarette bulunarak görevlerinin hayırlı olması temennilerini iletti.

  Haberi Oku

  19-23 EYLÜL 2020 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  19-23 EYLÜL 2020 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  DAİRE BAŞKANI KARKINÇAM, YAPIMI DEVAM EDEN GENÇLİK MERKEZİNİ İNCELEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı Tarık Karkınçam bir dizi ziyaret kapsamında ilimize gelerek gençlik merkezlerimizi inceledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİMİZDE EBA SINIFLARIMIZ HAZIR

  Covid 19 ile mücadele kapsamında uzaktan eğitim alan öğrencilere destek olunması noktasında gençlik merkezlerimiz EBA destek noktası oldu. Gençlik merkezlerimizde bulunan bilgisayar atölyelerimiz, internet erişimi olmayan ve EBA sistemi üzerinden verilen uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilerimiz için hazırlandı.

  Haberi Oku

  ULUSAL HERKES İÇİN SPOR VE SAĞLIK GÜNLERİ BAŞLIYOR

  Avrupa Spor Haftası Balıkesir’de de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Avrupa Spor Haftası kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve spor kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla 23-30 Eylül tarihlerinde yapılacak ‘’Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri’’ etkinliği koordinasyon toplantısı Kurtdereli Toplantı Salonumuzda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  17 EYLÜL STADI YENİ SEZONA HIZLA HAZIRLANIYOR

  Yeni sezona yetişmesi için TFF 1. Lige yükselen Bandırmaspor’un maçlarını oynadığı Bandırma 17 Eylül Stadı’nda, bakım ve onarım çalışmaları hızla devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Şahin Bandırma 17 Eylül Stadında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu'ndan bilgi aldı.

  Haberi Oku

  GELENEKSEL İSMAİL AKÇAY YOL KOŞUSU’NUN 12. Sİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Balıkesir’in efsane atleti İsmail Akçay’ın adına yapılan yol koşusunun 12’ncisi gerçekleştirildi. Yarışı erkeklerde Adel Mechaal 1. tamamlarken kadınlarda Shewarge Amare ilk sırada bitiren isim oldu.

  Haberi Oku

  İSMAİL AKÇAY 12. YOL KOŞUSU, 6 EYLÜL'DE KOŞULACAK

  İsmail Akçay 12. Yol Koşusu tanıtım toplantısı, geçtiğimiz yıl Altıeylül Kurtuluş Etkinlikleri kapsamında İsmail Akçay adına açılışı yapılan İsmail Akçay Parkı Millet Kıraathanesinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU YÜZME SEFERBERLİĞİNİ BALIKESİR’DEN BAŞLATTI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bu kadar su imkanının ve bu kadar altyapının olduğu bir ülkede yüzmede hem branş olarak hem de halkın yüzmeye olan erişimi açısından çok daha ileride olmamız gerektiğine işaret ederek, ‘’Bu bilinçle ciddi bir çalışmayı ve seferberliği Balıkesir'den başlatıyoruz" diye konuştu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU HAVRAN KOCA SEYİT SPOR KOMPLEKSİ PROJESİNİ İNCELEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve açılış törenlerine katılmak üzere Balıkesir'e geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YAŞAM KOMPLEKSİ VE YÜZME HAVUZU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

  Gençlerimizin cazibe merkezi olacak Altıeylül ilçemizdeki Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi Beton Atma Töreni, Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu teşrifleriyle gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER