GENÇLİK MERKEZLERİMİZ ŞEHRİN VİTRİNİ OLMA YOLUNDA

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu başkanlığında, Gençlik Merkezi Müdürleri ve Gençlik Liderlerinin katılımları ile İstişare, Planlama ve Değerlendirme Toplantısı, Kurtdereli Spor Salonu'nda yapıldı.

  Haberi Oku

  YURT MÜDÜRLERİ İLE PLANLAMA VE KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu başkanlığında Yurt müdürlerimiz ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Yurt müdürlüklerinde barınan öğrencilerimize yönelik yapılacak eğitim, kültürel ve sportif faaliyetlerin planlama ve koordinasyon konuları görüşüldü.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİNDE ÖDÜL HEYECANI

  2019-2020 yılı Okul Sporları Merkez Bölge Birinciliği Ödül Töreni bugün Şehit Turgut Solak Salonunda düzenlendi. Dereceye giren 768 sporcu ve 64 okul takımına madalya ve kupaları verildi.

  Haberi Oku

  MİLLİ GÜREŞÇİMİZ YASEMİN ADAR 2020 YILINA DA ŞAMPİYON BAŞLADI

  Milli Güreşçimiz Yasemin Adar, Uluslararası Yaşar Doğu Güreş Turnuvası Kadınlar 76 kiloda altın madalyaya uzandı. Turnuvanın Kadınlar 76 kilo finalinde Yasemin Adar ile Alman rakibi Zsanett Nemeth arasında yapılan final karşılaşması büyük heyecana sahne oldu.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Merkez Bölge Birinciliği Ödül Törenimize DAVETLİSİNİZ..

  Pazartesi Günü saat: 14:00'da Şehit Turgut Solak Spor Salonumuzda Okul Sporları Merkez Bölge Birinciliği Ödül Törenimiz gerçekleştirilecektir. ..

  Haberi Oku

  11 - 19 OCAK 2020 HAFTALIK PROGRAMI

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  BALIKESİR FLOOR CURLİNG’LE TANIŞIYOR

  Balıkesirli gençlerimiz, sporcularımız ve öğrencilerimiz strateji oyunu olarak dikkat çeken Floor Curling’le tanışacak. “Buz Satrancı” olarak bilinen curling, Türkiye’de her yıl yaygınlaşırken floor curling branşını da Balıkesir’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için Kurtdereli Spor Salonu’nda tanıtım etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  SARIKAMIŞ ''BEYAZ HÜZÜN'' FİLMİYLE ANILDI

  Sarıkamış Harekâtını anmak amacıyla okul ve yurtlarımızda öğrenim gören öğrencilerimiz ile gençlik merkezlerine üye gençlerin katılımlarıyla “Beyaz Hüzün” filmi Yaylada AVM Sinema Salonu’nda izleyiciyle buluştu.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI MARMARA BÖLGE BİRİNCİLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gönen ilçesi, Okul Sporları Marmara Bölge Birinciliği ödül törenine ev sahipliği yaptı. Gönen, Bandırma ve Manyas ilçelerimizden 128 takım 17 farklı kategoride yarışırken, kazananların kupaları da Gönen Spor Salonu’ndaki törenle verildi.

  Haberi Oku

  DURSUNBEYLİ GENÇLERİMİZ GÜNLERİNİ DOLU DOLU GEÇİRİYOR…

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Dursunbey İlçemizde tesislerimizi inceledi. Yenilenen Spor Salonu’nda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi. Yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Müdürümüz Arıcıoğlu, revize edilmesi gereken alanların da tespiti ve kullanıma açılması konusunda istişarelerde bulundu.

  Haberi Oku

  SUSURLUK’TA GENÇLERİMİZLE BULUŞTUK…

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Susurluk Gençlik Merkezimizi ziyaret etti. Gençlik Merkezinin faaliyetlerini ve mevcut durumunu inceleyerek gençlerimizle sohbet eden İl Müdürümüz Arıcıoğlu, devam eden eğitimlere gençlerimizle birlikte katılım sağladı.

  Haberi Oku

  BANDIRMA İÇİN HEP BİRLİKTE, DAHA İLERİYE…

  Bandırma ilçemizde yıl boyu gerçekleştirilecek etkinliklerin uyum, birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilmesi amacıyla kaynaşma yemeği düzenlendi. Bandırma ilçemizde birlik, beraberlik ve kaynaşma amacıyla Balıkesir İl Müftülüğü organizasyonundaki toplantıda il ve ilçe protokolü bir araya geldi.

  Haberi Oku

  ANALİG BADMİNTON GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Ayvalık İlçemizde Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Grup Müsabakaları bugün açılış seremonisi ile başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2019-2020 yılı faaliyet programında yer alan, "Anadolu Yıldızlar Ligi" (Analig) Badminton grup müsabakaları Ayvalık’ta başladı.

  Haberi Oku

  04-10 OCAK 2020 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ ARICIOĞLU’NDAN YENİ YIL MESAJI…

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu Yeni Yıl mesajı yayımlayarak, vatandaşlarımızın gençlerimizin ve spor camiasının yeni yılını kutladı.

  Haberi Oku

  HAVRAN SÖYLÜYOR ETKİNLİĞİNDE MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY'U ANDIK…

  İstiklal Marşı Şairi Mehmet Akif Ersoy, Havran’da düzenlenen etkinlikle anıldı. 20-27 Aralık Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası çerçevesinde Havran Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünün de katkılarıyla “Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve Havran Söylüyor Etkinliği” düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER