ARADIĞINIZ DESTEK BULUNDU

  Gençlik Projeleri Destek Programı başvuruları başladı. Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında STK'ların projelerine, 35 milyon lira destek çağrısına başvuruların başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  29 HAZİRAN-3 TEMMUZ HAFTALIK PROGRAM

  29 Haziran-3 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacak olan haftalık faaliyet programı

  Haberi Oku

  TÜM PERSONELE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETİ VERİLDİ

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeline yönelik Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim programı online olarak gerçekleştirildi. İl Müdürlüğümüz personelinin tamamını kapsayan uzaktan eğitimde iş sağlığı ve güvenliğinin önemi anlatıldı.

  Haberi Oku

  GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAZILI SINAVI 25 TEMMUZ’DA ANKARA’DA YAPILACAK

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızda, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/A maddesi kapsamında görev yapan personele yönelik olarak Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı sınavı, Ankara’da 25 Temmuz Cumartesi günü saat 15.30’da yapılacak.

  Haberi Oku

  "GENÇLERİMİZİN GÖZÜNDEN 15 TEMMUZ" TEMALI YARIŞMA HEYECANI BAŞLADI...

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü temasıyla düzenlenen Kültür Sanat Yarışması başladı. Gençlerimizin kendi gözünden 15 Temmuz’u anlatacağı ödüllü video ve resim yarışmasına son başvuru 5 Temmuz.

  Haberi Oku

  GENÇ YAZAR İMZALI KİTABINI HEDİYE ETTİ

  Susurluk Gençlik Merkezinde görev yapan Gençlik Liderimiz Gizem Şirin Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’nu ziyaret ederek yazdığı ilk kitabını imzalayarak takdim etti.

  Haberi Oku

  PROJELER YERİNDE İNCELENDİ

  Pandemi sürecine rağmen çalışmaların hız kesmediği ilimizde ve ilçelerimizdeki projeler, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Milletvekili Yavuz Subaşı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile birlikte Bandırma ve Manyas ilçelerimizdeki tesislerde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  KYK YURTLARINDA KALMAYACAK ÖĞRENCİLER İÇİN SON TARİH 6 TEMMUZ

  Yeni eğitim öğretim döneminde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı yurtlarda kalmayacak öğrenciler 6 Temmuz'a kadar kayıtlarını sildirebilecek.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZ GERÇEK SAHİPLERİNE HAZIRLANIYOR

  Karantina döneminde yurt dışından gelen vatandaşlara ev sahipliği yapan Balıkesir Yurtlarımız yeni eğitim öğretim dönemine hazırlanıyor. Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlar yeni döneme hazır hale getiriliyor. 7980 gencimize ev sahipliği yapacak Balıkesir Yurtlarımız öğrenciler için detaylı bakım ve onarımdan geçiriliyor.

  Haberi Oku

  TAEKWONDO ŞAMPİYONASININ SONUÇLARI AÇIKLANDI

  “Evde Kalıyorum, Ailemle Poomse Yapıyorum” yarışması sonuçlandı. Korona virüs salgını nedeniyle bazı etkinliklerimizi online olarak sürdürmeye devam ediyoruz.

  Haberi Oku

  İLÇELERİMİZE SPOR YATIRIMLARI SÜRÜYOR

  Ülkemiz bir taraftan koronavirüs ile mücadele ederken diğer taraftan da yatırım projeleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, İvrindi ve Burhaniye ilçelerimizdeki tesislerimizde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDA KURUM İÇİ ATAMA, YER DEĞİŞTİRME VE NAKİL ŞARTLARI BELLİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı personelinin kurum içi atama, yer değiştirme ve nakil talepleri yaz döneminde Temmuz, kış döneminde Aralık aylarında olmak üzere yılda iki defa alınacak.

  Haberi Oku

  SPORUN DOSTU GENÇLERİN ABİSİ VALİ YAZICI’YA VEDA...

  Antalya Valiliği'ne atanan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'nın onuruna veda yemeği verildi. Balıkesir’deki bürokrat, siyasi, sivil toplum kuruluşları, dernek, oda ve protokol üyelerinin katıldığı yemekte Vali Ersin Yazıcı’ya yeni görev yeri olan Antalya’da başarılarının devamı temenni edildi.

  Haberi Oku

  BALIKESİR YENİ VALİSİNİ KARŞILADI

  İlimize atanan Valimiz Sayın Hasan Şıldak'a karşılama töreni yapıldı. Balıkesir protokolü ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu Balıkesir Valisi olarak atanan Hasan Şıldak’ı Valilik önünde karşıladı.

  Haberi Oku

  VALİMİZ ERSİN YAZICI'YI ANTALYA'YA UĞURLADIK

  Antalya Valisi olarak atanan Ersin Yazıcı, Balıkesir'e veda etti. Yazıcı için Valilik bahçesinde düzenlenen uğurlama töreninde zaman zaman duygu dolu anlar yaşandı.

  Haberi Oku

  “HAREKET ET, MUTLU YAŞA”

  Normalleşme planı çerçevesinde sokağa çıkma kısıtlamalarının kaldırılmasıyla birlikte çocuklarımız aileleri ile birlikte parklara akın ederken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı ortaklığında çeşitli etkinlikler düzenleniyor. “Hareket Et, Mutlu Yaşa” sloganı ile çocuklarımız ve gençlerimiz Karesi Şehitlik Parkı’nda müzik eşliğinde oyunlarla doyasıya eğlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER