Gelecek nesilleri bugünden eğitmeyi ve topluma faydalı nesiller olarak  yetiştirmeyi amaçladığımız Gençlik Merkezlerimiz’in   bünyesinde 2019-2020 döneminde açılacak olan ücretsiz Kulüp ve Akademi çalışmalarımızın başvuruları başladı.
 Yeni dönemde başlatılan Gençlik Merkezlerimiz akademi çalışmaları ile gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip olmasını amaçlıyoruz. Aynı zamanda gençlerin olaylara, çevreye ve diğer bireylere karşı olan tutum ve davranışlarda insani, ahlaki, kültürel ve toplumsal duyarlılığının arttırılmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Gençlik Merkezlerimiz Akademi çalışmaları kapsamında Değerler Atölyesi, Dini İlimler Atölyesi, İnovasyon Atölyesi, Kişisel Gelişim Atölyesi, Sosyal Bilimler Atölyesi, Dil Eğitimleri Atölyesi, Güzel Sanatlar Atölyesi, Sağlıklı Yaşam ve Spor Atölyesi bulunuyor. Bunun yanında Gençlik Merkezlerimiz Kulüp çalışmaları kapsamında Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Kulübü- Merkezim Her Yerde, Güzel Sanatlar Kulübü, Bilişim ve Teknoloji Kulübü ve Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü eğitimleri yer alıyor.
Yeni dönemde açılacak olan çalışmalarımıza katılmak isteyen Gençlerimizin; https://forms.gle/Up9YtD3A7QgW29Vd9 linkinden başvuru yapmaları gerekmektedir.