“KÖR KÜTÜK AŞK” TİYATRO SAHNESİNDE

İvrindi Gençlik Merkezi Tiyatro Kulübünün hazırladığı “Kör Kütük Aşk” isimli oyun İvrindi Gençlik Merkezi Tiyatro Salonu’nda sahnelendi.

13 MAYIS 2019 / Elif Hicret YALMAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI
İvrindi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde Gençlik Merkezi Tiyatro Kulübü tarafından sahnelenen tiyatro gösterisi ile öğrenciler sanatla buluştu.  "Kör Kütük Aşk" isimli Tiyatro gösterisine İvrindi İlçe Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Cem Hamzaoğlu ve İvrindi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Uslu katıldı.
Öğrencilerle sohbet eden İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, “Sizlerin başarısı bu ülkenin başarısı olacak. Sizler hayatınızda doğru planlama ile ancak başarıyı yakalayabilirsiniz. Kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerden uzak kalmayın, her zaman içinde olun. Kendinizi geleceğe ne kadar iyi hazırlarsanız, hayatınızın kalan kısmında daha rahat yaşayacaksınız.” dedi.
İvrindi İlçe Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve İl Müdürümüz Arıcıoğlu, İvrindi Gençlik Merkezi Has Odada üniversite öğrencilerimiz ve gençlerle beraber hoşça sohbet ettiler.