‘TUZAK’ ADLI TİYATRO OYUNU GENÇLERLE BULUŞTU

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzce lise düzeyi öğrenciler ve ailelerini zararlı alışkanlıklara karşı bilinçlendirmek, farkındalık oluşturmak amacıyla Tuzak adlı tiyatro gösterimi Balıkesir Lisesi Konferans Salonu’nda sergilendi.

26 ARALIK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlere yönelik eğitim ve bilgilendirme amaçlı düzenlenen;  Emin Özbey’in yazdığı, Hakan Örge’nin yönettiği Tuzak adlı tiyatro oyunu Balıkesir Lisesi’nde gençlerle buluştu. 
Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu’nun da izlediği “Madde ve Teknoloji Bağımlılığıyla Mücadele” temalı tiyatro gösterimi izleyenlerden büyük beğeni aldı.  Tuzak adlı tiyatro oyununu izleyen öğrencilere, ülkemizin ve dünyanın en büyük sorunlarından biri haline gelen madde bağımlılığına karşı çok güzel mesajlar verildiğini belirten İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, böylesi güzel ve anlamlı oyun izleme imkanı sağlandığı için emeği geçenlere teşekkür etti.
Madde bağımlılığının ve ona ulaşımı kolaylaştıran internet kullanımının sosyal, kültürel, ekonomik farklılık gözetmeksizin, her bireyin ve her ailenin yaşayabileceği, çoğu zaman telafi edilmesi mümkün olmayan bir soruna dönüşebileceğinin anlatıldığı tiyatro oyununa katılım yoğundu.