Türkiye KAYO Motokros Şampiyonası, Gönen Şakir Şenkalaycı Motokros Parkuru'nda gerçekleşti ve hızın, dengenin ve adrenalinin zirvede yaşandığı unutulmaz anlara sahne oldu. 6-7 Temmuz tarihlerinde düzenlenen şampiyonaya 116 sporcu katıldı. Sporcular, MX, MX1, MX2, MX2 Junior, MX125, MX Senior, Kadınlar, Veteran, 50 cc, 65 cc ve 85 cc gibi farklı kategorilerde mücadele ederek Gönen'in doğal güzelliklerle çevrili motokros parkurunda becerilerini sergiledi.
Haberi Oku