Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 660 GÖNÜLLÜ KAMP LİDERİ ARIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, Gençlik Kamplarında görevlendirilmek üzere 660 yeni Gönüllü Kamp Lideri alımı yapılacak. Adaylar, 15 Nisan’a kadar başvuruda bulunabilecek.

  Haberi Oku

  HAFTALIK PROGRAM 06 NİSAN -19 NİSAN 2024

  HAFTALIK PROGRAM 06 NİSAN -19 NİSAN 2024

  Haberi Oku

  2024 YILI ‘TEMSİLCİ GENÇ’ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası’nda yer alacak gençleri belirleyeceği ‘2024 Yılı Temsilci Genç’ başvuruları başladı. Temsilci Genç olmak isteyenler, 15 Nisan’a kadar başvuru yapabilecek.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME PROGRAMI HIZLA DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile hayata geçirilen, her yıl Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki tüm okullarda bulunan 3. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak bakanlığımız tarafından uygulanan Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı kapsamında, ilimizde 14 Şubatta başlayan; 2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi, 3. Sınıf öğrencilerine yönelik Genel Tarama ve Test Ölçümler hızla devam ediyor.

  Haberi Oku

  HAFTALIK PROGRAM 30 MART - 05 NİSAN

  HAFTALIK PROGRAM 30 MART - 05 NİSAN 2024

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI DR. ENES EMİNOĞLU, BALIKESİR’İ ZİYARET ETTİ.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, ilimizi ziyaret ederek gençlerle buluştu.

  Haberi Oku

  Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Balıkesir’i ziyaret etti.

  Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki kurumları ziyaret ederek önemli temaslar gerçekleştirdi. İl Müdürü Adem Özalp ile birlikte, Bandırma Kız Yurdu, Fatma Ana Yurdu ve Yarbay Vecihibey Yurdu’nda gerçekleştirilen “GSB’de Ramazan” programlarına katıldı. Bu etkinliklerde öğrencilerle iftar sofrasında bir araya geldi. Hasan Basri Çantay Yurdu’nda düzenlenen sahur programında gençlerle sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

  Haberi Oku

  ÜLKEMİZDE İLK KEZ DÜZENLENEN BEYZBOL5 KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HEYECANI BALIKESİR'DE YAŞANDI

  Türkiye Ragbi Federasyonu 2024 faaliyet programında yer alan ve Türkiye’de ilk kez düzenlenen Beyzbol5 Kulüpler Türkiye Şampiyonasına, 22-23 Mart 2024 tarihlerinde ilimiz ev sahipliği yaptı.

  Haberi Oku

  23 Mart 2024 tarihinde Kırklareli'nde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi ve Atletizm Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları Sonuçları

  23 Mart 2024 tarihinde Kırklareli'nde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi ve Atletizm Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları Sonuçları

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI…

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI…

  Haberi Oku

  BALIKESİR, RAMAZAN AYINDA DAYANIŞMA ÖRNEĞİ SERGİLEDİ.

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan yurtlarda kalan öğrenciler ve kurum bünyesinde görev yapan personeller, aldıkları temel gıda malzemeleriyle ihtiyaç sahibi aileler için Ramazan kolisi hazırladı ve paketledikleri erzak kolilerini ailelere ulaştırdı.

  Haberi Oku

  MAHALLE LİGİ MÜSABAKALARINDA FİNAL HEYECANI

  “İmkan Bizden Oynamak Sizden” sloganıyla her yıl düzenlenen Mahalle Ligi Finalleri, Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle düzenlendi. Şubat ayında startını alan bu heyecan dolu organizasyon, il genelindeki mahallelerin takımlarını bir araya getirdi ve 8 farklı kategoride toplam 1770 takımın katılımıyla 1362 maç gerçekleşti.

  Haberi Oku

  “Merkezimde Ramazan” İftar Programında Gençlerle Buluştuk.

  "Merkezimde Ramazan" programı kapsamında, Şehit Turgut Solak Spor Salonu’nda Tasavvuf musikisi eşliğinde düzenlenen iftar programına Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, İl Jandarma Komutanı Nurettin Alkan, Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Yiğit, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Emine Böçkün, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Birim Müdürleri, Gençlik Liderleri ve çok sayıda genç katıldı.

  Haberi Oku

  15-16 Mart 2024 tarihlerinde Kütahya’da düzenlenen Okul Sporları Küçükler Judo Grup Maçları Sonuçları

  15-16 Mart 2024 tarihlerinde Kütahya’da düzenlenen Okul Sporları Küçükler Judo grup maçlarına 8 sporcumuz katılmış ve 6 madalya kazanmıştır. Başarı sıralaması şu şekildedir; Merve Yılmaz: 40 kg kategorisinde 1. sırada Bedirhan Donat: 38 kg kategorisinde 2. sırada Tolga Ala: 42 kg kategorisinde 3. sırada Orhan Sarıkaya: 50 kg kategorisinde 3. sırada Nidanur Top: 52 kg kategorisinde 3. sırada Berra Güngör: 3. madalya Bu sporcularımız, 27-28 Nisan 2024 tarihlerinde Afyonkarahisar’da yapılacak olan okul sporları küçükler judo Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır. Tebrikler!

  Haberi Oku

  HERKES İÇİN YÜZME PROJESİ YÜZME YARIŞMALARI

  Türk Devletleri Teşkilatı Herkes İçin Yüzme Projesi Yüzme Yarışmaları

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER