OKUL SPORLARI BİSİKLET YILDIZ VE GENÇLER A/B (KIZ-ERKEK) TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

 OKUL SPORLARI BİSİKLET YILDIZ VE GENÇLER A/B (KIZ-ERKEK) TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

 Okullararası Bisiklet Yıldız Genç A/B (Kız-Erkek) Türkiye Birinciliği Yarışmaları

20 -22 Mayıs 2022 tarihleri arasında ilimizde Burhaniye ilçemizde yapılacak olup;

Yarışmaların Teknik Toplantısı 19 Mayıs 2022 tarihinde Saat 17:00'de

Burhaniye Muhyiddin-i Rumi Erkek Öğrenci Yurdu Konferans Salonunda yapılacaktır.

Yarışma Programı aşağıda sunulmuştur.

OKULLARARASI BİSİKLET YILDIZ-GENÇ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ.docx

 

 

OKUL SPORLARI TRİATLON İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Okullararası Triatlon İl Birinciliği Yarışmaları 20 Nisan 2022 tarihinde  

Balıkesir Üniversitesi Çağış Kampüsünde yapılacak olup;

Yarışmaların Teknik Toplantısı 19 Nisan 2022 tarihinde Saat 17:45'te Kurtdereli Spor Salonunda yapılacaktır.

 

 

 

BALIKESİRİN EN HIZLILARI ATLETİZM YARIŞMALARI HAKKINDA

 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Atletizm branşında Minikler kategorisinde okul lisans işlemleri karma olarak çıkartılabilecektir.

 

 

BALIKESİRİN EN HIZLILARI ATLETİZM YARIŞMALARI HAKKINDA

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

yapılacak olan Balıkesir'in En Hızlıları Atletizm Yarışmalarının Takvim ve Yarışma Talimatı

linkte sunulmuştur.

BALIKESİRİN EN HIZLILARI YARIŞMA TALİMATI 2022.doc

 

 

GLENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ HAKKINDA

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

yapılacak Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Faaliyet Takvimi yayınlanmıştır.

2021-2022 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ FAALİYET TAKVİMİ.docx

 

 

 OKUL SPORLARI GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI HK.

 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Okullararası Geleneksel Türk Okçuluğu Müsabakaları 05 Nisan 2022 tarihinde ilimizde     

 İsmail AKÇAY Atletizm Pistinde yapılacaktır.  

 

 

OKUL SPORLARI ATLETİZM (KÜÇÜKLER-YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI HK.

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

21-22-23 Mart 2022 tarihlerinde ilimizde Okullararası Puanlı Atletizm Yarışmaları ( (Küçükler-Yıldızlar-Gençler)

 İsmail AKÇAY Atletizm Pistinde yapılacaktır.  

Yarışmanın Teknik Toplantısı 18 Mart 2022 tarihinde Kurtdereli Spor Salonu Konferans Salonunda saat 17:00'da yapılacaktır.

 YARIŞMA PROGRAMI aşağıda yer almaktadır.

2022 OKULLAR PUANLI ATLETİZM YARIŞMA PROGRAMI Güncel.doc

  

 

OKUL SPORLARI KORFBOL (YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI HK

 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Okul Sporları Faalliyetleri, Kapsamında;

22-23-24 Mart 2022 tarihlerinde Kurtdereli Spor Salonunda Korfbol (Yıldızlar-Gençler) Müsabakaları saat 10:00'da yapılacaktır.

İl Müdürlüğümüz web sitesinde okul sporları sayfasında yayımlanmıştır.

 

OKUL SPORLARI ATLETİZM (KÜÇÜKLER-YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI HK.

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

21-22-23 Mart 2022 tarihlerinde ilimizde Okullararası Puanlı Atletizm Yarışmaları ( (Küçükler-Yıldızlar-Gençler)

 İsmail AKÇAY Atletizm Pistinde yapılacaktır.  

Yarışmanın Teknik Toplantısı 18 Mart 2022 tarihinde Kurtdereli Spor Salonu Konferans Salonunda saat 17:00'da yapılacaktır.

Söz konusu yarışmalara katılacak okulların aşağıdaki katılım kayıt formunda istenilen bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurularak, Excel formatında  17 Mart 2022 Saat 17:00'a kadar İl Müdürlüğümüzün balikesir.okulsporlari@gsb.gov.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

2022 okullar atletizm genç, yıldız, küçük kayıt tabloları (1).xlsx

  

OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI HK.

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında ;

Oryantiring Küçükler ve Yıldızlar  İl Birinciliği müsabakaları 02 Mart 2022 tarihinde ilimizde düzenlenecektir.

Yarışma bülteni aşağıda verilmiştir.

Okullararası Yıldızlar-Küçükler Oryantiring 2022 Yarışı Bülten 1.doc

 

NOT: Okullar kayıtlarını aşağıdaki kayıt formunda belirtilen bilgileri kapsayacak şekilde

 http://www.balikesiroryantiring.org/ adresine Mail olarak 28 Şubat 2022 Pazartesi günü saat 12.00’ye kadar göndereceklerdir.

oryantiring kayıt formu.xlsx

 

OKUL SPORLARI FLOOR CURLİNG YILDIZLAR VE GENÇLER A  İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI HK.

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Floor Curling İl Yıldızlar ve Gençler A İl Birinciliği Müsabakaları 09-10 Şubat 2022 tarihlerinde yapılacak olup;

Müsabaka Yeri Ermişler Cumhuriyet Anadolu Lisesi olarak güncellenmiştir.

 

OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Yüzme Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları 23-25 Şubat 2022tarihleri arasında Alparslan Türkeş Yüzme Havuzunda yapılacaktır.

Son Liste Bildirimi: 20 Şubat 2022 Saat 23:59'a kadar portal.tyf.gov.tr adresinden yazpılacaktır.

Teknik Toplantı: 22 Şubat Saat 14:00'da Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu

Açıklamalar aşağıdaki linkte yer almaktadır.

OKUL SPORLARI Yüzme Açıklamaları.doc

 

 

 

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI MİNİKLER A, YILDIZLAR ve GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Halk Oyunları Minikler A, Yıldızlar ve Gençler A İl Birinciliği Yarışmalarının tarihi 09 Şubat 2022 olarak güncellenmiştir.

Yarışmaların provaları 08 Şubat 2022 tarihinde Kurtdereli Spor Salonunda yapılacaktır.

 

OKUL SPORLARI BASKETBOL GENÇLER A YARI FİNAL YARIŞMALARI 

 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Basketbol Gençler A Yarı Final Müsabakaları 09-12 Şubat 2022 tarihleri arasında Genç Erkek A Burhaniye Genç Kız A Edremit ilçemizde gerçekleştirilecektir.

Genç Erkek A : 09-12 Şubat 2022 tarihleri arasında Burhaniye Spor Salonunda,

Genç Kız A     : 09-12 Şubat 2022 tarihleri arasında Edremit Spor salonunda yapılacaktır.

Teknik Toplantı: 08 Şubat 2022 tarihinde Saat 17:00'da Edremit Spor Salonunda yapılacaktır.

2021-2022 BASKETBOL GENÇLER A YARI FINAL YARISMALARI AÇIKLAMALARI_637786370283718273.pdf

 

OKUL SPORLARI KROS GRUP MÜSABAKALARI 

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Kros Grup Müsabakaları 08 Ocak 2022 tarihinde İlimizde İsmail Akçay Atletizm Pisti Ön Tarafında gerçekleştirilecektir.

Teknik Toplantı: 07 Ocak 2022 tarihinde Saat 16:00'da Kurtdereli Spor Salonunda yapılacaktır.

OKULSPORLARI KROS GRUP YARISMA AÇIKLAMALARI.pdf

 

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI HAKKINDA

2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında;

Masa Tenisi Gençler Grup Müsabakaları 04-06 Ocak 2022 tarihleri arasında İlimizde Şehit Turgut Solak Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.

Teknik Toplantı: Müsabakaların teknik toplantısı 04 Ocak 2022 tarihinde saat 09:00'da Şehit Turgut Solak Spor Salonunda yapılacaktır.

2021-2022 MASA TENISI GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP MERKEZLERI VE AÇIKLAMALAR.pdf