JUDO FIRTINASI ESTİ

  Okul Sporları faaliyet programı kapsamında açılış seremonisi ile Şehit Turgut Solak Spor Salonunda başlayan Okullar Arası Gençler Judo Grup Müsabakaları, çekişmeli geçen karşılaşmalar sonucunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİNDE ÖDÜL HEYECANI…

  Okul sporları faaliyet programı kapsamında düzenlenen Okullararası futsal, basketbol, futbol ve voleybol müsabakaları sonucunda kazanılan ödüller yapılan törenle sahiplerini buldu.

  Haberi Oku

  AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ SONA ERDİ

  2022 CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri Balkan Şampiyonası’nda finalde kıyasıya mücadelenin ardından Türkiye’yi 3-1 yenen Sırbistan Şampiyon oldu ve Avrupa Şampiyonasına direkt katılma hakkı elde etti.

  Haberi Oku

  TVF BAŞKANI MEHMET AKİF ÜSTÜNDAĞ BALIKESİR BM 75.YIL GENÇLİK MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç ve Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı İrfan Sarıgül, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile Birleşmiş Milletler Balıkesir 75.Yıl Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti.

  Haberi Oku

  MİLLİLERİMİZ 3’TE 3 YAPTI

  U17 Kız Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Arnavutluk, Romanya ve Yunanistan’ı mağlup ederek 3’te 3 yaptı. Avrupa Şampiyonası elemelerinin 4. Gününde ise Bulgaristan karşısında ilk mağlubiyetini aldı.

  Haberi Oku

  HAFTALIK PROGRAM 15-21 OCAK 2022

  HAFTALIK PROGRAM 15-21 OCAK 2022

  Haberi Oku

  TVF BAŞKANI ÜSTÜNDAĞ’I AĞIRLADIK

  2022 CEV U17 Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri Balkan Şampiyonası 1. Raunt 3. gün Türkiye, Yunanistan maçı öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret eden Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ genç voleybolcularla buluştu.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZDEN OTONOM HASAT ROBOTU

  Balıkesir Gençlik Merkezinin inovasyon atölyesinde gönüllü çalışan 4 genç, üniversiteden bölüm başkanının desteğiyle ürettikleri "serada domates hasadı robotu"nun prototipini geliştirmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BÖLGE BİRİNCİLİKLERİNDE ÖDÜL HEYECANI

  Okul sporları tertip komitesince organize edilen okul sporları bölge birincilikleri ödül töreninde takımlara kupa ve madalyaları verildi.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL 17 YAŞ ALTI KIZLAR BALKAN ŞAMPİYONASI BALIKESİR’DE BAŞLIYOR

  2022 CEV 17 Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonası 1. Raunt Elemeleri Balkan Şampiyonası heyecanı yarın Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nda başlıyor.

  Haberi Oku

  FUTBOL TURNUVASINDA KAZANAN KARDEŞLİK OLDU

  Gsb Yurtları arasında düzenlenen Futbol Şampiyonasında Burhaniye Muhyiddin-i Rumi Yurdu ile Yarbay Vecihibey Yurdu sahada kıyasıya mücadele etti. Kazanan kardeşlik oldu.

  Haberi Oku

  REKTÖR İLTER KUŞ, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

  Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, Balıkesir Kız Yurdunu ziyaret etti. Ziyarette ilk olarak yemekhanede öğrencilerle bir araya geldi. Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu yurttaki gençlere akşam yemeği servisinde bulundu.

  Haberi Oku

  BİZ BİZE MORAL AKŞAMLARI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE SÜRÜYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla hayata geçirilen “Biz Bize Moral Akşamları” etkinlikleri Balıkesir merkez ve ilçelerde bulunan GSB Yurtlarında devam ediyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ARICIOĞLU’NDAN GAZETECİLERE KUTLAMA

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

  Haberi Oku

  SPORCULAR SİSLERİN İÇİNDEN ŞAMPİYONLUĞA KOŞTU

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce gerçekleştirilen Okullar arası Kros Yıldızlar ve Gençler Grup Birinciliğinde koşucular, sislerin içerisinden şampiyonluğa koştu.

  Haberi Oku

  “BİZ BİR TAKIMIZ” PROJESİNDE EĞİTİMLER BAŞLADI

  Biz Bir Takımız Projesi kapsamında çocuklarımız takım arkadaşlarıyla Balıkesir Birleşmiş Milletler 75. Yıl Gençlik Merkezi’nde buluştu ve eğitimler başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER