62. GELENEKSEL KURTDERELİ YAĞLI GÜREŞLERİ BAŞLADI

  Balıkesir'de, Kurtdereli Mehmet Pehlivan anısına bu yıl 62'ncisi düzenlenen yağlı güreşler başladı.

  Haberi Oku

  HAFTALIK PROGRAM 13-19 AĞUSTOS 2022

  HAFTALIK PROGRAM 13-19 AĞUSTOS 2022

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI YOĞUN KATILIMLA DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl 81 ilde düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları Balıkesir’de de tüm spor tesislerimizde sürüyor.

  Haberi Oku

  HAFTALIK PROGRAM 06 - 12 AĞUSTOS 2022

  HAFTALIK PROGRAM 06 - 12 AĞUSTOS 2022

  Haberi Oku

  BAKANLIĞIMIZ 1017 PERSONEL ALACAK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 767 sürekli temizlik işçisi, 144 engelli sürekli temizlik işçisi, 106 eski hükümlü sürekli temizlik işçisi alacaklarını duyurdu.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN PROJESİNE YOĞUN İLGİ

  Balıkesir’de ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında verilen eğitimler kurulan portatif havuzlarda yoğun ilgi ile devam ediyor.

  Haberi Oku

  SEYAHATSEVER GENÇLER BALIKESİR’DE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Seyahatsever” projesi büyük ilgi görmeye devam ediyor. Gençlerin Türkiye’nin tarihi ve kültürel mekanlarını gezmeleri, tanımaları amacıyla hayata geçirilen Seyahatsever projesi kapsamında Balıkesir’e gelen gençler GSB Yurtlarında misafir olarak kalıyor.

  Haberi Oku

  BÖLGESEL TRİATLON LİGİ BALIKESİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası çok sayıda spor etkinliğine ev sahipliği yapan Balıkesir, Bölgesel Triatlon Ligi yarışçılarını ağırladı. Bölgesel Triatlon Ligi Ata Yahşi Sezonu 2. Bölge 1. Etap müsabakaları Balıkesir Olimpik Yüzme havuzunda yoğun katılımla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ATLI OKÇULUK’TA ŞAMPİYONA HEYECANI

  Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası çeyrek final müsabakaları Dursunbey Saz bölgesinde gerçekleştirildi. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği müsabakalar renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku

  BALIKESİR 15 TEMMUZ DESTANINI COŞKUYLA KUTLADI

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, Demokrasi Zaferinin 6. yılı yurt genelinde olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri İl Protokolü ve Vali Hasan Şıldak öncülüğünde Milli İrade Meydanı’ndaki programda coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" ETKİNLİKLERİ BALIKESİR'DE BAŞLADI

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında "Türkiye Aşkına" temasıyla Türkiye genelinde olduğu gibi Balıkesir'de de geniş kapsamlı anma etkinlikleri düzenleniyor. Balıkesirdeki etkinliklerde 15 Temmuz ruhunun canlı tutulması, milli şuurun güçlendirilmesi, şehitlerin hatırasının yad edilmesi amaçlanıyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAYRAMLAŞTI…

  İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Kurban Bayramı münasebetiyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı tesislerimizdeki kurum personelimizle bayramlaştı.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde yürütülen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında çocukların ve gençlerin katılımı ile yüzme çalışmaları İlimizde de başarılı bir şekilde devam ediyor.

  Haberi Oku

  DENEYAP ATÖLYELERİNDE PROJE ŞENLİĞİ

  Balıkesir Birleşmiş Milletler 75. Yıl Gençlik Merkezimizde Deneyap Atölyesi Tasarım-Üretim proje şenliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  BALIKESİR’DE BİR KARDEŞLİK ÖYKÜSÜ…

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 27 ilde uygulanan çocuklar arasında sosyal uyumu gerçekleştirmek ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yapılan “ Biz Bir Takımız Projesi ” Balıkesir Birleşmiş Milletler 75. Yıl Gençlik Merkezi Koordinatörlüğünde 2022 Ocak ayında İl Merkezinde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulundan seçilen 44 öğrenci ile başladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ARICIOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER