"7 DÜVELE KARŞI AKIL OYUNLARI"

  Yarın ilimizde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından “7 Düvele karşı akıl oyunları” programı gerçekleştirilecek. Emekli subay, güvenlik danışmanı ve yazar Mete Yarar´ın konuk olacağı program Avlu Kongre ve Kültür Merkezi Ertuğrul Salonu’nda saat 19.00´da başlayacak.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZ 'MOBİL GENÇLİK MERKEZİ'NDE FARKLI SPOR DALLARIYLA TANIŞIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklediği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Balıkesir Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Mobil Gençlik Merkezi” Projesi faaliyetlerimiz sürüyor.

  Haberi Oku

  KREDİ VE BURS SONUÇLARI AÇIKLANDI

  2019-2020 eğitim öğretim yılı Yüksek Öğrenim Burs/Kredi başvuru sonuçları açıklandı.

  Haberi Oku

  16-22 KASIM 2019 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Balıkesir Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI DEĞERLENDİRME VE PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kurtdereli Toplantı Salonunda 2019-2020 yılı okul spor faaliyetleri ilçe tertip komiteleri değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirildi. Okul Sporları il tertip komitesi tarafından gerçekleştirilen toplantıya 20 ilçenin tertip komite üyeleri katıldı. Toplantıda yeni spor bilgi sistemi hakkında bilgilendirme yapıldı.

  Haberi Oku

  GELECEĞE NEFES OLMAK İÇİN EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE…

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından alınan kararla Milli Ağaçlandırma Günü olarak ilan edilen 11 Kasım'da, Balıkesir’de hedeflenen fidan 250.000 olmasına rağmen, hemşehrilerimizin büyük destekleri sayesinde 382.512 fidan sahiplenilerek dünyanın en çevreci rekoruna biz de ortak olduk.

  Haberi Oku

  SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ…

  Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 81. yıl dönümünde ilimizde anma törenleri düzenlendi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete irtihalinin 81. yılında tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir'de de törenle anıldı.

  Haberi Oku

  10 KASIM 1938

  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

  Haberi Oku

  BUGÜN FİDAN, YARIN NEFES!

  11 Kasım 2019'da saat 11:11'de 81 ilde eş zamanlı olarak 2023 noktada 11 milyon fidanın toprakla buluşması hedefleniyor. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından "Geleceğe Nefes" projesine ilimizden de büyük bir ilgi var...

  Haberi Oku

  MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN...

  Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in dünyaya teşrif ettiği mübarek Mevlid Kandili’nin İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileriz...

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLİ SAYIN BELGİN UYGUR’U BİGADİÇ YURDUMUZDA AĞIRLADIK…

  Milletvekili Sayın Belgin Uygur, Bigadiç Yurdumuzu ziyaret ederek, öğrenciler ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  OSMANLICA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN GENCİMİZDEN ZİYARET...

  “KYK Gençleri Osmanlıca Yarışıyor 2” yarışmasında 3. olan Zeynep Dilara Ertuğrul İl Müdürümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  SPORCU ÖĞRETMENLER YARIŞTI

  Türkiye Öğretmenler Kupası kapsamında Balıkesir’de 4 ayrı branşta maça çıkan ve birinci olan öğretmenlerden oluşan takımlara ödülleri verildi.

  Haberi Oku

  ÇOCUKLARIMIZ SPOR BİLİNCİYLE YETİŞİYOR

  Vali Ersin Yazıcı başkanlığında düzenlenen toplantıda İlçe Kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdürü ve Gençlik Spor İl Müdürümüzün katılımı ile "Sporda Yetenek 10'la Gelecek Projesi" nin çalışma ve faaliyetleri hakkında görüşüldü.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZİN GÜVENCESİDİR”

  Cumhuriyet Bayramının 96. Yıl dönümü münasebetiyle Balıkesir Valimiz Ersin Yazıcı tarafından Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi’nde Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi. Vali Ersin Yazıcı, Cumhuriyet pastasını şampiyon sporcularımızla birlikte kesti.

  Haberi Oku

  BÜYÜK ESERİMİZ 96 YAŞINDA

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 96.yılı kutlamaları Pazartesi günü Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. 29 Ekim sabahı Vali Ersin Yazıcı'nın makamında tebrikleri kabulü sonrasında Kuva-yi Milliye Meydanı'nda devam etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER