ARICIOĞLU, FEDERASYON İL TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu federasyon il temsilcileri ile Kurtdereli Toplantı Salonunda bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BALIKESİR “YARIN ÇOK GENÇ OLACAK PROJESİ”NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

  İçişleri Bakanlığının özellikle Doğu ve Güneydoğu illerindeki 9. ve 10. sınıf öğrencileri için başlattığı “Yarın Çok Genç Olacak” projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında gençlik liderlerimizin rehberlik ettiği 8 ilden gelen misafir öğrenci ilimizdeki gezi programına katıldı.

  Haberi Oku

  10-16 NİSAN HAFTALIK PROGRAM

  BALIKESİR GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK PROGRAM (10 -16 NİSAN 2021)

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku

  ‘’TOHM’’ SPORCULARINA YABANCI DİL EĞİTİM İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Eğitim Derneği ile imzaladıkları eğitim protokolü ile Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden yararlanan 9. sınıf düzeyindeki tüm sporcuların, TED Üniversitesi tarafından hazırlanacak özel müfredat kapsamında, haftada 4 saat olmak üzere, 90 hafta süre ile toplam 360 saat çevrimiçi İngilizce dil eğitimi alacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  ATLETLERİMİZ MANİSA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Atletizm Federasyonunun "Atletizmi Geliştirme Projesi" kapsamında 14, 16 ve 18 Yaş Altı Kros İl Karmaları Bölge Şampiyonası 2. Kademe Yarışları, Manisa’nın Salihli ilçesinde yapıldı.

  Haberi Oku

  "BU MİLLET, GENÇLERİYLE DEMOKRASİ DÜŞMANLARINA, EN GÜZEL, EN ASİL TAVRI EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ORTAYA KOYACAKTIR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Hilelerle, kumpaslarla bu milletin tankıyla, tüfeğiyle millete savaş açanları gördük. Onlar şimdi hamdolsun ki yine bu milletin kudretiyle tarihin çöplüğüne birer birer gittiler" diye konuştu.

  Haberi Oku

  03-09 NİSAN 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  03-09 NİSAN 2021 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  Haberi Oku

  TÜRKİYE MÜNAZARA LİGİ BALIKESİR İL FİNALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Türkiye Münazara Ligi’nin Balıkesir İl Finali Balıkesir Birleşmiş Milletler 75. Yıl Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  YATIRIMLARA DEVAM…

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Bigadiç ve Sındırgı ilçelerimizde yapılacak yatırım alanlarında incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ ŞENODUNCU ŞAMPİYONLUĞA YÜRÜDÜ

  Uluslararası başarıları ve çok sayıda Türkiye rekorları elinde bulunduran Milli Sporcu Şahin Şenoduncu Balkan Şampiyonluğunu elde ederek Balıkesir’in gururu oldu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; “BAŞARILARIMIZI TOKYO 2020 OLİMPİYAT VE PARALİMPİK OYUNLARI’NDA TAÇLANDIRACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokyo 2020 Olimpiyatları öncesinde sporcuların kota alma mücadelesinin başarıyla sürdüğünü belirterek, “Olimpiyat sürecinde pek çok branşta muazzam dereceler elde ettik, ilklere şahit olduk. İnanıyoruz ki bu başarılar bizi daha büyük sevinçlere taşıyacak. Tokyo’da bu süreci hep birlikte taçlandıracağız.” dedi.

  Haberi Oku

  BALIKESİR'DE İLK "MAHALLE TİPİ GENÇ OFİS"

  Hasan Can Kültür Merkezinin bir bölümünde hizmet verecek Genç Ofis ile ilgili protokol, Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu tarafından imzalandı.

  Haberi Oku

  "GENÇLİĞİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ’’

  İstanbul’da Prof. Dr. Raşit Küçük Gençlik ve Spor Merkezi ve yenilenen Beylerbeyi Stadı'nın açılış törenlerine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençliğin her zaman yanında olacaklarını vurgulayarak, "Gençlik için hep birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde gayret gösteriyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  DENİZLİ'YE SPOR VE GENÇLİK YATIRIMLARI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ege'nin, Türkiye'nin yükselen yıldızı Denizli'yi her alanda olduğu gibi gençliğiyle ve sporuyla da farklı noktalara taşıyacaklarını vurguladı.

  Haberi Oku

  ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ İL SEÇMELERİ YAPILDI…

  Atletizmi Geliştirme Projesi İl Karmaları Bölge Şampiyonası 1. Kademe Yarışları yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER