İLÇE MÜDÜRLERİ İLE MARMARA BÖLGESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

  Bandırma, Erdek, Gönen, Susurluk ve Manyas Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerini kapsayan Marmara Bölgesi Değerlendirme toplantımız Bandırma İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde ve İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  24-30 EKİM 2020 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  24-30 Ekim 2020 Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI OKUL BAHÇELERİNE TAŞINDI

  Okul Sporları faaliyet programında yer alan Geleneksel Çocuk Oyunları kapsamında Bandırma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü çalışanları tarafından Yamanegeli İlkokulunda renkli oyun alanları oluşturuldu.

  Haberi Oku

  DURSUNBEY TESİSLERİNDE İNCELEME…

  İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Dursunbey Tesislerinde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  SAVAŞTEPELİ GENÇLER FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

  Savaştepe İlçemizde Gençlik Merkezi faaliyetleri ile spor faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Kontrollü Sosyal hayatta gençlik merkezlerimiz ve antrenörlerimiz faaliyetlerini alınan tedbirler ve belirlenen kurallar çerçevesinde sürdürüyor.

  Haberi Oku

  17-21 EKİM 2020 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  17-21 Ekim 2020 Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  KÖYDEKİ ÇOCUKLARIMIZ FLOOR CURLİNG İLE TANIŞTI

  Balıkesir’de köy çocuklarımız Floor Curling’le tanıştı. Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında, floor curling branşının tanıtımı yapılarak, kurulan oyun alanında çocuklarla spor etkinliği gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  RAGBİ FEDERASYON BAŞKANINDAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Murat Pazan, İl Müdürümüz Lokman Arıcoğlu'nu ziyaret ederek Ragbi Sporu ve branşın gelişmesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

  Haberi Oku

  GÖNÜLLÜ GENÇLERİMİZLE OKULLAR RENKLENİYOR

  Gönüllü gençlerimiz ve gençlik liderlerimiz eğitime destek anlayışıyla Havran İlçemizdeki okullarda fark yaratan boyama çalışmaları ile çocuklarımızın eğitim ortamını renklendirdi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası'nın açılış töreni bu yıl Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sembolik bir açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZİN BAŞARILARI BALIKESİRİN GURURU OLDU

  Gençlerimizin bin yıllık kültürümüz olan Türk Müziğine sahip çıkmaları amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençler arası Kültür Sanat Yarışmaları Marmara Bölge Finali sona erdi.

  Haberi Oku

  YEŞİL SAHALAR YENİLENİYOR

  Balıkesir genelinde bulunan amatör lig maçlarının oynandığı sentetik sahalarda bakım çalışmaları hızla devam ediyor.

  Haberi Oku

  BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL!

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca tüm Türkiye’de uygulanan Uyuşturucu ile Mücadele Ulusal Strateji ve Eylem Planı kapsamında Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerine yönelik “Bağımlılıkla Mücadele Farkındalık Eğitimleri” online olarak gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KÖY FIRININDA DART

  Avrupa Hareketlilik Haftası, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerle sürüyor. “Herkes için Spor, Her Yerde Spor” sloganıyla İvrindi ilçesi Ayaklı köyünde düzenlenen köy fırınında dart etkinliğinde çocukların mücadelesi renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku

  26-27 EYLÜL HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  26-27 Eylül 2020 Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  BALIKESİR'DE AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  Balıkesir'de Avrupa Spor Haftası kapsamında "Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri" etkinliği 50. Yıl Parkında yapılan açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER