DİJİTAL DÜNYADA SATRANÇ TURNUVASI HEYECANI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Türkiye Satranç Federasyonu Balıkesir İl Temsilciliği katkılarıyla, "Evde satranç var" kampanyası kapsamında sporcular, dijital dünyada turnuva heyecanında buluşmaya hazırlanıyor.

  Haberi Oku

  NİSAN AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, üniversite öğrencilerinin Nisan ayı burs ve kredi ödemelerinin hesaplarına yatmaya başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  ÜRETİLEN KORUYUCU SİPERLİKLER TESLİM EDİLDİ.

  Gençlik Merkezlerimiz ve İlçe Müdürlüklerimizin ürettiği yüz koruyucu siperlik maskeler teslim edildi.

  Haberi Oku

  KKTC’DEN GELEN 188 VATANDAŞIMIZI HASAN BASRİ ÇANTAY YURDUMUZDA MİSAFİR EDİYORUZ

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden aralarında öğrencilerin de bulunduğu 188 vatandaşımızı, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantina süreçlerini tamamlamak üzere, Balıkesir Hasan Basri Çantay Yurdumuzda misafir ediyoruz.

  Haberi Oku

  KARANTİNA YURTLARINDA HALEN 15 BİN 756 VATANDAŞIMIZ MİSAFİR EDİLİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurt dışından gelen vatandaşlarımızın 14 günlük karantina süreçlerini geçirdikleri yurtlarda halen 15 bin 756 vatandaşımızın bulunduğunu bildirirken, 51 ilde 78 yurdun vatandaşlara hizmet verdiğini açıkladı.

  Haberi Oku

  YÜZ SİPERİ YAPIMINA TAM DESTEK

  Balıkesir Gençlik Merkezimizden sonra diğer Gençlik Merkezleri ve İlçe Müdürlüklerinin de katılımı ile yüz siperi yapımında günlük üretim kapasitesi arttırıldı.

  Haberi Oku

  YURT ÜCRETLERİ İADE EDİLİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğüne bağlı yurtlarda barınan ve Mart ayı yurt ücretlerini vermiş yaklaşık 380 bin öğrencinin, ödediği ücretlerin iade edilmeye başlandığını bildirirken, geri ödenecek toplam tutarın 52 milyon 295 bin 858 TL olduğunu açıkladı. Bakan Kasapoğlu, Nisan, Mayıs ve Haziran ayları için de ücret almayacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİMİZDE KORUMALI MASKE ÜRETİMİ BAŞLADI

  Balıkesir Gençlik Merkezi çalışanları, korona virüs salgınına karşı mücadele eden sağlık çalışanları için siperlik maske üretimine başladı.

  Haberi Oku

  KÜTÜPHANELER HAFTASI KUTLU OLSUN

  Her yıl Mart ayının son pazartesi günü olarak belirlenen "Kütüphaneler Haftası" kutlu olsun.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİNDE ‘KORUMALI MASKE’ ÜRETİMİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı 81 ilde 81 gençlik merkezinde, koronavirüs salgınına karşı amansız bir mücadele veren sağlık çalışanları için korumalı maske üretimine başlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZE E-DEVLET ÜZERİNDEN VERİLEN HİZMETLER

  KYK ile Sağlıklı Günler sloganıyla e-devlet üzerinden çeşitli başvuru ve bilgi edinme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

  Haberi Oku

  ÇINARIN GÖLGESİ'NDEN GENÇLİK ANILARI GELİYOR

  Sevgili Gençler; büyüklerimizin evde kalmalarını sağlayarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Ulu Çınarlarımız, gençlik anılarını anlatsınlar, sizler de iki dakikalık video çekerek gönderin, biz yayınlayalım, siz kazanın.

  Haberi Oku

  YURTDIŞINDAN GELEN 11 BİN 269 VATANDAŞIMIZ, 23 İLDE KYK YURTLARINDA MİSAFİR EDİLİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurtdışından gelen 11 bin 269 vatandaşımızın, 23 ilde bulunan 36 KYK yurdunda karantina altında bulunduğunu açıkladı.

  Haberi Oku

  MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

  Tüm İslam Âleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek ve anlamlı gecenin; ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini dileriz.

  Haberi Oku

  DÜNYA DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ KUTLU OLSUN

  Sevgi dolu kalbiniz ve önyargıları kıran azminizle, hayatımıza +1’den çok daha fazlasını kattığınızın farkındayız.

  Haberi Oku

  ÇANAKKALE ZAFERİNİN 105. YIL DÖNÜMÜ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER