ONLİNE YARIŞMACILARA HEDİYELERİ TESLİM EDİLDİ

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı evlerinde kutlayarak düzenlenen online etkinliklere katılan yarışmacılara hediyeleri ulaştırıldı.

  Haberi Oku

  ONLİNE ŞİİR YARIŞMASI BAŞLADI

  Covid19 (Koronavirus) salgını nedeniyle yapılan ‘Evde Kal’ çağrısına uyarak evlerinden çıkmayan gençler için online etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor.

  Haberi Oku

  ŞEHİDİMİZ VAR

  Suriye'nin İdlib bölgesinde şehit düşen Kıdemli Astsubay Mustafa Dolu’ya Allahtan rahmet, ailesi, yakınları ve aziz milletimize başsağlığı dileriz.

  Haberi Oku

  BALKONLARDA RAMAZAN BAYRAMI ETKİNLİĞİ

  Ramazan Bayramını evlerinde geçirerek Korona Virüs ile mücadeleye destek olan vatandaşlarımızın yanlarında olmak amacıyla Balıkesir Valiliği, İl Müdürlüğümüz ve Altıeylül Belediyesi tarafından “Evde Kal Hareketsiz Kalma” etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  HAREKETSİZ KALMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

  “Halka Ortak Spor Yaptırma Projesi” kapsamında korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalan vatandaşların hareketsiz kalmamaları, keyifli vakit geçirmeleri için mini konser ve spor etkinliği gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ ARICIOĞLU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  SPOR MALZEMELERİ SEÇİMİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

  Spor Fizyoterapistimiz Medine İlayda Bacak, geçmiş yıllara göre spor yapma konusunda toplumda bilincin arttığını belirterek malzeme seçiminde dikkat edilmesi gereken konuları belirtti.

  Haberi Oku

  BALIKESİR'DE 19 MAYIS BÖYLE KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu’nun Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla ilimizde başladı. Covid19 tedbirleri gölgesinde çelenk sunma programında ilk olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı söylendi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS KUTLAMALARI ÇELENK SUNUMUYLA BAŞLADI

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. yıl dönümünde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Balıkesir’de düzenlenen törenlerle kutlanıyor.19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Covid19 tedbirleri gölgesinde Balıkesir Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  DİYETİSYENİMİZDEN BESLENME ÖNERİLERİ

  Kurumumuz diyetisyeni Turan Gelir anlattı: Corona virüsüne karşı bilinçli beslenme büyük önem taşıyor. Diyetisyenimiz, bu süreçte sağlıklı ve dengeli beslenme önerilerini sıraladı...

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ARICIOĞLU’NDAN 19 MAYIS MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  MİNİK SPORCULARIMIZIN HEDİYELERİ BİZZAT EVLERİNDE TESLİM EDİLDİ

  Yeni tip koronavirüs (Kovit-19) salgını nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı evlerinde kutlayarak videolarını bizimle paylaşan çocuklara Bakanlığımız ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz hediyelerini gönderdi. Çocuklarımızın Satranç takımları ve çeşitli hediyeleri evlerinde ziyaret edilerek verildi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI ONLİNE YARIŞMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

  Balıkesir 19 Mayıs Şenlikleri kapsamında düzenlen Online Halk Oyunları Solo Performans, Taekwondo Poomse, Cimnastik, Halk Müziği ve Sanat Müziği, Karate Yarışmalarının sonuçları açıklandı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ANTRENÖRLERİMİZLE ONLİNE TOPLANDI

  Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu 81 ilden antrenörlerimiz ile video konferans gerçekleştirdi. Toplantıya, Balıkesir’den Judo Antrenörümüz Timur Bizsan ile Taekwondo Antrenörümüz Nejla Ağatekin katıldı. Bakan Kasapoğlu, sporcularımızın başarılarında büyük emekleri olan antrenörlerimize şükranlarını sundu.

  Haberi Oku

  SUUDİ ARABİSTAN’DAN GELEN MİSAFİRLERİMİZİ MEMLEKETLERİNE UĞURLADIK

  Suudi Arabistan’dan gelen 167 kişilik kafile Hasan Basri Çantay Yurdumuzda karantina süreçlerini tamamlayarak memleketlerine uğurlandı.

  Haberi Oku

  NEFES EGZERSİZİ YAPMAYI BİLİYOR MUSUNUZ?

  Her gün 10 dakika sizi güçlendirir... Solunum egzersizlerinin düzenli yapılması, akciğer kapasitesini artırmaya ve korumaya yardımcı olur...

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER