“KAYBOLAN SANATIN KARESİ” PROJESİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Balıkesir Gençlik Merkezimiz, Atatürk Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencilerinin "Kaybolan Sanatın Karesi" Projesi açılış programına katıldı.

  Haberi Oku

  BANDIRMA’DA GENÇLERİMİZ ZENGİN FAALİYETLERİMİZLE BULUŞACAK

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde hayata geçirilen “Genç Ofis”in açılışı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ÜNİVERSİTELERARASI KROS ŞAMPİYONASI BANDIRMA’DA DÜZENLENDİ

  Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) ve Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) iş birliğinde Üniversitelerarası Türkiye Kros Şampiyonası düzenledi. Bandırma Belediyesi General Balcı Çamlığı Yaşam Alanı’nda gerçekleşen, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ve Atletizm Federasyonu üyelerinden oluşan şampiyonaya, farklı üniversitelerden yaklaşık 196 sporcu, 35 takım 100 antrenör ve 50 federasyon yetkilisi katılım sağladı.

  Haberi Oku

  10 NUMARA GENÇLİK HAREKETİ YOLCULUĞA BAŞLADI

  Gençlik Projeleri Destek Programının 2019-1 Proje Çağrısı kapsamında, Ece Amca İlkokulu'nda "10 Numara Gençlik Hareketi Projesi"nin açılış programı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  MİLLİ JUDOCULARIMIZDAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu 2020 Faaliyet Programında yer alan 10 - 21 Şubat 2020 tarihleri arasında Dünya ve Olimpiyat Şampiyonası startı Balıkesir’den verildi. Bigadiç ilçemiz Milli takım kampına katılan Milli sporcularımız ve antrenörleri Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu’nu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  15-21 ŞUBAT 2020 HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

  BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK PROGRAMI

  Haberi Oku

  AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA MİLLİ GÜREŞÇİMİZ KEREM KAMAL FİNALDE

  İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonasında Grekoromen Stilde ikinci gün, Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencisi Milli Güreşçimiz Kerem Kamal tüm rakiplerini yenerek finale yükseldi.

  Haberi Oku

  TEKNOFEST HEYECANI BAŞLIYOR…

  22-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Gaziantep’te düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARINDA ÖDÜL HEYECANI…

  2019-2020 yılı Okul Sporları İl Birinciliği Ödül Töreni bugün Şehit Turgut Solak Salonunda düzenlendi. Dereceye giren 820 sporcu ve 75 okul takımına madalya ve kupaları verildi.

  Haberi Oku

  08 - 14 ŞUBAT 2020 HAFTALIK PROGRAMI

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Faaliyet Programı

  Haberi Oku

  GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI İLE HAYALLERİ HAYATA GEÇİRME ZAMANI

  Gençlik Projeleri Destek Programı 2019-1. Çağrı Dönemi toplantısı Üniversitelerde Gençlik Toplulukları, İlkokul, Ortaokul, Bilim ve Sanat Merkezi ve Liselerin Gençlik Grupları temsilcileri ile Kurtdereli Toplantı Salonumuzda yapıldı. Bakanlığımız tarafından Gençlik Projelerini Destekleme Programı kapsamında ilimizden 17 projeye destek verildi.

  Haberi Oku

  ATATÜRK’ÜN BALIKESİR’E GELİŞİNİN 97’NCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Balıkesir'e gelişinin 97. yıl dönümü düzenlenen törenlerle kutlandı.

  Haberi Oku

  ŞEHRİMİZ RAGBİ VE BEYZBOL İLE TANIŞACAK

  Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Murat Pazan, İl Müdürümüz Lokman Arıcoğlu'nu ziyaret ederek Ragbi Sporu ve branşın gelişmesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ İLE BAŞARIMIZ DAHA DA ARTACAK

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, yeni hizmete açılan Savaştepe Gençlik Merkezimizi ziyaret ederek, ilçedeki gençlik merkezi ve spor salonunda faaliyetlerde bulunan gençlerle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  “97 YIL ÖNCEKİ HEYECANLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu Atatürk'ün Balıkesir'e gelişinin 97. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  ANTRENÖRLERİMİZLE SPORA YÖNLENDİRME İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

  Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlerimiz ile 2020 yılı ‘Sportif Tarama ve Spora Yönlendirme’ istişare toplantısı İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER