19. GELENEKSEL AMATÖR BİSİKLET YARIŞMALARI TAMAMLANDI

  Amatör Spor Haftası kapsamında 19. Geleneksel Karesi Adnan Menderes Amatör Bisiklet yarışları farklı yaş guruplarından 146 bisikletçinin katılımıyla sona erdi. Dereceye girenlere madalyaları ve hediyelerini il protokolü takdim etti.

  Haberi Oku

  BİR GÜNDE BİN YIL GEZİSİ DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız gençleri, Devleti-i Âliye-yi Osmâniyye’nin payitahtlarına götürecek. 18-20 Ekim’de Bursa, İstanbul ve Edirne’nin gezileceği “Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi-Payitaht” gezisine katılacak öğrenciler belirlenmeye başlandı.

  Haberi Oku

  MUAY THAİ DÜNYA ŞAMPİYONASI’NDAN BÜYÜK BAŞARI…

  Çocuklar ve Gençler Muay Thai Dünya Şampiyonasında ilimizi temsil eden Doğa Dikmen, Alt Genç kızlar 54 Kg sıkletinde Belçikalı rakibini 3-0 mağlup ederek dünya şampiyonu oldu. İstiklal Marşımızı 66 ülkeye dinleterek bizleri gururlandırdı.

  Haberi Oku

  SOSYAL MEDYADAN SOSYAL MEYDANA İNDİK...

  Gençlerimizin Sosyal Medya bağımlılığından uzak, toplumla bir araya gelmeleri, sosyal, kültürel ve sanatsal ve sportif faaliyetlerle vakit geçirmeleri için “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” Projesi kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca başlatılan ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen 7 - 13 Ekim tarihleri arasında Amatör Spor Haftası etkinlikleri ilimizde de yürüyüş ve çelenk sunma töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  KAPIDAĞ ULTRA MARATONU SONA ERDİ…

  Erdek'te de ilk kez düzenlenen ve 3 gün süren Kyzikos (Kapıdağ) Ultra Maratonu 22 kilometrelik Seyitgazi Halk Koşusu gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  HOKEY FEDERASYONUNDAN İL MÜDÜRÜMÜZ ARICIOĞLU’NA ZİYARET…

  Hokey Federasyonu Asbaşkanı Bayram Yüksel, Teknik Kurul Başkanı Mustafa Çakır ve Hokey Antrenörü Batuhan Demir, İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu’nu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  DÜNYA ŞAMPİYONUMUZ YASEMİN ADAR’I İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK…

  Türk Kadın güreşinde yeni bir sayfa açan Adar gerçekleşen ziyarette, hedefinin 2020 Olimpiyatlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek madalya ile gururlandırmak istediğini belirtti.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZ YAYA GÜVENLİĞİNİN NÖBETÇİSİ OLDU….

  2019 yılının “Gönüllülük Yılı” ve “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” ilan edilmesiyle gençlerimizin gönüllülük faaliyetlerine katılımlarını artırmak ve ‘Yaya Geçidi Nöbeti Farkındalık’ için il merkezinde 46 ayrı noktada yaya nöbeti tuttuk.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZ SABAH NAMAZINDA BULUŞTU….

  Gençlerimiz Kudüs Camiinde Sabah Namazında Biraraya Geldi…

  Haberi Oku

  'HOŞ GELDİN ŞAMPİYON'

  KAZAKİSTAN'ın Almati kentinde düzenlenen Ümitler Dünya Judo Şampiyonası'nda 63 kiloda altın madalya kazanan Habibe Afyonlu, Kocaseyit Havalimanı'nda törenle karşılandı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezi Sporcumuz ve Balıkesir Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi Habibe Afyonlu'yu 'Hoş Geldin Şampiyon' pankartı ile karşıladık.

  Haberi Oku

  HABİBE AFYONLU DÜNYA ŞAMPİYONU

  Ümitler Dünya Şampiyonası’nda; kadınlar 63 kiloda Balıkesirli sporcumuz Habibe Afyonlu altın madalya kazandı.

  Haberi Oku

  FEDERASYON İL TEMSİLCİLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  2019-2020 Yılı Faaliyetleri Bilgilendirme ve Değerlendirme toplantısı, Federasyon İl Temsilcileri ile Kurtdereli Spor Salonu’nda yapıldı. Yıl boyu şehrimizde yapılacak spor faaliyetleri, Türkiye şampiyonaları, il finalleri gibi organizasyonlar değerlendirildi.

  Haberi Oku

  SENDİKA TEMSİLCİLERİNDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET…

  İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu Sendika Temsilcilerini ağırladı.

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLİMİZDEN ZİYARET

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Şehit Turgut Solak Spor Salonumuzdaki sporcularımız ve yurtlarımızdaki gençlerimizle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZA EK KONTENJAN BAŞVURULARI BAŞLADI

  Yurtlarımıza ek kontenjan ile yerleşmek isteyen öğrenciler için ek kontenjan başvuruları başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER