MASA TENİSİNDE BÜYÜK MÜCADELE

Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Yarı final müsabakaları Şehit Turgut Solak Spor Salonumuzda yapıldı.

22 NİSAN 2019 / Elif Hicret YALMAN
Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Yarı Final Müsabakaları Karesi İlçemiz Şehit Turgut Solak Spor Salonu’nda yapıldı. 2 gün süren organizasyonda takımlar Adana’daki finaller için yarıştı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2013 yılından bu yana düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) projesinin masa tenisi yarı finalleri ilimizle birlikte Zonguldak, Nevşehir ve Şanlıurfa’da da yapılan yarı finalle müsabakalarda raket sallayan takımlar, 17-19 Mayıs’ta Adana’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonasına gitmek için mücadele ettiler. 
Açılış Seramonisi ile startı verilen Yarı Final Müsabakalarına Spor Faaliyetleri Daire Başkanımız Sayın Hakan Bebek de katıldı. ANALİG Masa Tenisi Yarı Finalleri için Balıkesir’de bulunan Daire Başkanımız Sayın Hakan Bebek, açılış konuşmasının ardından sporcularla bir araya gelerek başarı dileklerini iletti.
Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu; “Öncelikle şehrimize gelen bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Bizler sizlerin kentimize gelmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz. Final hakkı kazanan sporcuları da şimdiden tebrik ediyorum” dedi.
Daha sonra Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye yarı finallerinde dereceye girip bir üst tura çıkan il karmalarına madalyaları ve başarı belgeleri verildi.