ATLETİZM YARIŞMALARINDA FİNALİSTLER BELİRLENDİ

Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarı Final Yarışmaları İsmail Akçay Atletizm Pistimizde yapıldı.

15 NİSAN 2019 / Elif Hicret YALMAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Türkiye Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) yarı final müsabakaları dört ilde gerçekleştirildi. Yarı final grup müsabakaları sonunda finallere kalan takımlar belirlendi. ANALİG yarışmalarında Balıkesir, Karaman ve Samsun ve Diyarbakır yarı finallerde atletler boy gösterdi. Çeşitli illerden sporcuların katılımı ile İsmail Akçay Atletizm Pisti tesislerimizde yapılan müsabakalar sonucunda finalistler belirlendi. İlimizdeki yarı final müsabakalarında dereceye girip bir üst tura çıkan il karmalarına madalyaları ve başarı belgeleri verildi.
Anadolu Yıldızlar ligi Atletizm yarı finalinde yarışan sporcularımız 18 -19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Mersin ilinde yapılacak olan Türkiye finaline gitmeye hak kazandılar. Sporcularımızı ve emeği geçen antrenörlerini tebrik eder, başarılar dileriz.
Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarı Final Yarışmaları İsmail Akçay Atletizm Pistimizde yapıldı. İlimizdeki yarı final müsabakalarında dereceye girip bir üst tura çıkan il karmalarına madalyaları ve başarı belgeleri verildi.