İL MÜDÜRÜMÜZDEN DEĞERLENDİRME VE PLANLAMA TOPLANTISI…

.

8 ŞUBAT 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman ARICIOĞLU Başkanlığında, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, Yurt Müdürleri ve Gençlik Merkezi Müdürlerinin katılımı ile Değerlendirme ve Planlama toplantısı yapıldı.
Balıkesir Yurt Müdürlüğü’nde düzenlenen tanışma ve istişare toplantısında Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, Yurt Müdürleri ve Gençlik Merkezi Müdürleribir araya geldi.
Toplantıda sırayla söz alan ve soruları cevaplayan Müdürlerimiz 2018 Yılının Değerlendirilmesi, 2019 Yılının Planlanması, Spor Hizmetleri, Okul Spor Faaliyetleri, Projeler, Yurtlarda Yapılacak Faaliyetler, Gençlik Merkezleri Faaliyet çalışmaları hakkında genel bilgilendirmeler yaparak, ortak çalışmalar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Geniş kapsamda planlanan hedefler ile ilgili açıklamalarda bulunarak, gençlere yönelik yapılacak her faaliyetin önemli olduğuna vurgu yapan İl Müdürümüz, İlçe ve Yurt Müdürlüklerinde gerekli alt yapının oluşturularak koordineli olarak çalışmaların yapılması konusunda açıklamalarda bulundu.