2017-2018 YILI OKUL SPORLARI AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

2017-2018 Eğitim öğretim yılı Okul sporları açılış töreni 08 Kasım 2017 tarihinde Yeni Spor Salonunda gerçekleştirilmiştir.

10 KASIM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
2017-2018 Eğitim öğretim yılı Okul sporları açılış töreni 08 Kasım 2017 tarihinde Yeni Spor Salonunda gerçekleştirilmiştir. Açılış Törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil İbrahim KOYUNCU,  İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇELİK, Karesi Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürü Adem ÖZALP ve şube müdürleri de katıldı. Açılış töreni saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayıp, okul sporları il temsilcisi Tahir Mahir BAŞOĞLU ve  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil İbrahim KOYUNCU konuşmalarıyla devam etti. İl Müdürü Halil İbrahim KOYUNCU konuşmalarında sporun, dostluk ve kardeşlik olduğunun önemine vurgu yaparak, müsabaka sonunda bir kazanan bir kaybedenin olacağı, bu nedenle kazanan takımın kaybeden takıma saygı duyması gerektiğini belirtti ve yeni sezonda müsabakalara katılan tüm okullara başarılar dileyerek sözlerini tamamladı. Törende Kurtdereli  MTAL öğrencileri halk oyunları gösterisi yaparak izleyenleri büyülediler. Son bölümde ise tertip komitesi ve idarecilerden oluşan takım  ile Gençlik spor kulübü minik karamponlar arasında gösteri maçı ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Gösteri maçı başlama vuruşunu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil İbrahim KOYUNCU ile İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ yaptı. Tören sonunda tertip komitesi üyeleri ile minik kramponlar arasında fotoğraf çekimi yapılarak tören son bulmuştur.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, okul sporları faaliyetlerine katılacak okullara, idarecilere, öğretmenlere  ve sporculara başarılar dileriz.