Küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde gerçekleştirilen yarışlara il genelinden yaklaşık 330 sporcu katıldı.
Uzun atlama, fırlatma topu, 100m, 300m, disk atma, 100m engelli, cirit atma, 800m, 3adım atlama, 400m, 1500m, yüksek atlama, 200m, 3000m, gülle atma gibi kategorilerde gerçekleştirilen yarışlar dereceye girenlere verilen madalya töreni ile sona erdi.
Takım sıralamaları ise şöyle:
İL SIRALAMASI |
OKUL ADI |
KATEGORİ |
TOPLAM PUANI |
KATILAN OKUL SAYISI |
1 nci |
ERDEK- 18 EYLÜL ORTAOKULU |
Küçük Kızlar |
252 |
10 |
2 nci |
BURHANİYE- CUMHURİYET ORTAOKULU |
Küçük Kızlar |
232 |
3 ncü |
MERKEZ- KABAKDERE ORTAOKULU |
Küçük Kızlar |
217 |
4 ncü |
SAKARYA ORTAOKULU |
Küçük Kızlar |
193 |
1 nci |
MERKEZ- KABAKDERE ORTAOKULU |
Küçük Erkekler |
246 |
16 |
2 nci |
EDREMİT- MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU |
Küçük Erkekler |
232 |
3 ncü |
BİGADİÇ CUMHURİYET ORTAOKULU |
Küçük Erkekler |
232 |
4 ncü |
ERDEK 18 EYLÜL ORTAOKULU |
Küçük Erkekler |
225 |
1 nci |
ERDEK-18 EYLÜL ORTAOKULU |
Yıldız Kızlar |
467 |
11 |
2 nci |
BANDIRMA-ŞEHİT BEDİR KARABIYIK O.O. |
Yıldız Kızlar |
240 |
3 ncü |
BURHANİYE-CUMHURİYET ORTAOKULU |
Yıldız Kızlar |
201 |
4 ncü |
EDREMİT- M.AKİF ERSOY ORTAOKULU |
Yıldız Kızlar |
183 |
1 nci |
BİGADİÇ-CUMHURİYET ORTAOKULU |
Yıldız Erkekler |
325 |
13 |
2 nci |
BANDIRMA-EVYAPAN ORTAOKULU |
Yıldız Erkekler |
241 |
3 ncü |
EDREMİT-M. AKİF ERSOY ORTAOKULU |
Yıldız Erkekler |
217 |
4 ncü |
BURHANİYE-CUMHURİYET ORTAOKULU |
Yıldız Erkekler |
138 |
1 nci |
MERKEZ-TİCARET MESLEK LİSESİ |
Genç Kızlar |
511 |
8 |
2 nci |
MERKEZ-TEKNİK VE END.MES.LİS. |
Genç Kızlar |
437 |
3 ncü |
MERKEZ-GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ |
Genç Kızlar |
173 |
4 ncü |
MERKEZ-SIRRI YIRCALI ANADOLU LİSESİ |
Genç Kızlar |
107 |
1 nci |
MERKEZ-TEKNİK VE END. MES. LİS. |
Genç Erkekler |
634 |
15 |
2 nci |
MERKEZ-100. YIL END. MES. LİS. |
Genç Erkekler |
401 |
3 ncü |
MERKEZ-GAZİOSMANPAŞA ANA. LİS. |
Genç Erkekler |
361 |
4 ncü |
SINDIRGI METEM |
Genç Erkekler |
361 |
Yarışlarda dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ederiz.